Nomineer uw deal voor de M&A Awards 2021

Topics

Op 25 november 2021 reiken we voor de vierde keer de Belgische M&A Awards uit tijdens een galadiner in Maison de la Poste in Brussel. Die avond worden de 5 beste deals (fusies, overnames, investeringsrondes) uit de periode 1 oktober 2020 – 30 september 2021 bekroond.

 

De categorieën

  • Best Large Cap Corporate Deal
  • Best Mid Cap Corporate Deal
  • Best Private Equity Growth Capital Deal
  • Best Venture Capital Deal – Technology
  • Best Venture Capital Deal – Life Sciences

 

De jury

Uit alle deals uit de periode in kwestie kiest een zeskoppige jury 3 genomineerden en uiteindelijk ook een winnaar in elke categorie. De jury bestaat uit Urbain Vandeurzen (juryvoorzitter), Philippe Haspeslagh, Renaat Berckmoes, Pierre Demaerel, Sophie Manigart en Michaël Sephiha.

Nieuw dit jaar is de samenwerking met Vlerick Business School. Het expertisecentrum M&A van Vlerick zal de organisatie als kennispartner ondersteunen, zodat de M&A Awards continu geoptimaliseerd worden.

 

Timing

De nominatieperiode loopt nog tot en met 30 september. We moedigen iedereen die bij een deal betrokken was aan om deze voor te dragen. Over hoe meer informatie de jury beschikt, hoe relevanter de M&A Awards worden. Deals voordragen kan via de buttons op deze pagina.

Eind oktober publiceren we de genomineerden. De winnaars worden bekend gemaakt tijdens het exclusieve event op 25 november. Het wordt een feestelijke avond voor en met Belgische dealmakers, captains of industry, investeerders, CEO’s, CFO’s, etc.

Meer informatie vindt u op MAawards.be

Recente artikelen

Topics

“Er zijn tegenwoordig zoveel urgenties dat het moeilijk is om te weten wat echt belangrijk is”, stelt Daphné Debaenst, managing director van House of Executives op de zevende editie van de CFO Day. Hoe verbinden we korte en lange termijn? Hoe kan de CFO adequaat (re)ageren en toch een portie creativiteit toevoegen? Hoe kan de CFO, met andere woorden, de blue note spelen in zijn/haar organisatie? 

Topics

De link tussen een labyrint en leiderschap? Tussen Einstein en het regeerakkoord? Tussen reward systems en de beste ChatGPT-mop ter wereld? HR! Een 115-tal CHRO’s verzamelde in Domein Kattebroek in Dilbeek voor de zevende editie van de CHRO Day. Lees hier het verslag met een overzicht van de belangrijkste inzichten.

MELD U AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

  • Maandelijks
  • Laatste nieuwe content
  • Aankomende events
  • Uitschrijven altijd mogelijk

Agenda

Polestar PS4

Op vrijdag 20 juni organiseren we een exclusief event voor de leden van House of Executives. We gaan een hele namiddag samen op pad in Polestar-wagens en maken verschillende stops, zorgvuldig geselecteerd om een unieke ervaring te bieden en elkaar beter te leren kennen.

Partners

Buitengewoon inspirerend en verfrissend. Ideaal voor zelfreflectie en om nieuwe ideeën op te doen.