Podcast: in gesprek met Ingeborg Dierens, CFO Cebeo

Interviews

Op CFO Day 2022 richtten we een mobiele studio in in het Kasteel van Brasschaat en nodigden we 4 CFO’s uit voor een gesprek, waarmee we meteen het thema ‘Culture of Curiosity’ in de praktijk brachten. In deze aflevering praten we met Ingeborg Dierens, CFO bij Cebeo, over nieuwsgierigheid, over de rol van Ingeborg, over de toekomstige projecten en over de impact van de huidige omstandigheden.

 

Een salon op de bovenverdieping van het Kasteel van Brasschaat was de setting voor onze tijdelijke podcaststudio. Hier ontving Community manager Daphné Debaenst in de loop van de namiddag 4 CFO’s om samen met haar en Iris Lopes, Managing Director bij SpendLab, in gesprek te gaan over het thema ‘Culture of Curiosity’.

HR interesseert mij, marketing, sales, logistiek, ... En in mijn rol vandaag ben ik daar ook sterk bij betrokken. Niet puur om de cijfers op te volgen maar ook: wat gaan we doen, waar staan we voor, wat is de strategie in al die verschillende domeinen?

In deze aflevering vertellen Ingeborg Dierens en Iris Lopes hoe zij zelf nieuwsgierigheid in de praktijk brengen, zowel op individueel als op collectief niveau. Ingeborg is als CFO op strategisch niveau bij alle domeinen in het bedrijf betrokken. Ze vertelt over de projecten die bij Cebeo (distributeur van elektrotechnisch materiaal, deel van Sonepar) in de pipeline zitten, welke impact het bedrijf momenteel ondervindt van de marktomstandigheden maar ook welke evoluties er in de toekomst belangrijk zijn.

Beluister hier de podcast:

Deze podcast werd mee mogelijk gemaakt dankzij SpendLab.

Recente artikelen

Interviews

Internetpionier Jo Caudron verrast met zijn nieuwste boek: ‘Fuck the system. (En andere slechte ideeën voor de toekomst)’. Hoewel het boek politiek lijkt, draait het volgens hem vooral om één boodschap: bedrijven krijgen in Trump-tijden een cruciale rol in Europa’s strategische koers.

Topics

Dat de rol van de CFO de voorbije vijftien jaar ingrijpend is veranderd, zal niemand betwisten. Meer strategisch, klinkt het, maar welke soft en hard skills zijn vandaag belangrijk? Samen met Alexandra Lammens (ManpowerGroup) en Jurgen Van Eetvelde (Arvesta) tekenen we het profiel van de moderne CFO.

Agenda

Meer dan ooit is het belangrijk om te spreken met impact en om uw collega's of team mee te nemen in een verhaal. De zoveelste verandering, een strategische beslissing die goed moet worden uitgelegd of het verhaal achter de cijfers ... In deze workshop op maat van onze community krijgt u gericht advies.

Partners

“Prima mogelijkheid om te netwerken met topmensen uit de bedrijfswereld, met kans op open discussie rond relevante thema’s.”
– Peter Michiels, CHRO Elia