Nomineer uw deal voor de M&A Awards 2021

Topics

Op 25 november 2021 reiken we voor de vierde keer de Belgische M&A Awards uit tijdens een galadiner in Maison de la Poste in Brussel. Die avond worden de 5 beste deals (fusies, overnames, investeringsrondes) uit de periode 1 oktober 2020 – 30 september 2021 bekroond.

 

De categorieën

  • Best Large Cap Corporate Deal
  • Best Mid Cap Corporate Deal
  • Best Private Equity Growth Capital Deal
  • Best Venture Capital Deal – Technology
  • Best Venture Capital Deal – Life Sciences

 

De jury

Uit alle deals uit de periode in kwestie kiest een zeskoppige jury 3 genomineerden en uiteindelijk ook een winnaar in elke categorie. De jury bestaat uit Urbain Vandeurzen (juryvoorzitter), Philippe Haspeslagh, Renaat Berckmoes, Pierre Demaerel, Sophie Manigart en Michaël Sephiha.

Nieuw dit jaar is de samenwerking met Vlerick Business School. Het expertisecentrum M&A van Vlerick zal de organisatie als kennispartner ondersteunen, zodat de M&A Awards continu geoptimaliseerd worden.

 

Timing

De nominatieperiode loopt nog tot en met 30 september. We moedigen iedereen die bij een deal betrokken was aan om deze voor te dragen. Over hoe meer informatie de jury beschikt, hoe relevanter de M&A Awards worden. Deals voordragen kan via de buttons op deze pagina.

Eind oktober publiceren we de genomineerden. De winnaars worden bekend gemaakt tijdens het exclusieve event op 25 november. Het wordt een feestelijke avond voor en met Belgische dealmakers, captains of industry, investeerders, CEO’s, CFO’s, etc.

Meer informatie vindt u op MAawards.be

Recente artikelen

Leden Lounge

In onze rubriek Leden Lounge stellen we de leden van onze community voor. Wie zijn ze, wat doen ze, wat drijft hen? Dit keer: Conny Hooghe, Head of HR (a.i.) bij Ranson. De antwoorden in 10 kernwoorden: bakkerijgrondstoffen, rendabele groei, remuneratiebeleid, menselijk werk, warme cultuur, psychologische veiligheid, standpunt, gedifferentieerd beleid, fotografie, Performance Factory.

Coffee Corner

Het is een trend die zich hier en daar begint af te tekenen in het bedrijfsleven: de traditionele solo-CEO verliest terrein. Gedeeld leiderschap is in aantocht. Ook in België verschijnen meer co-CEO’s. Geen toeval…

Agenda

Aangezien in bijna elke organisatie transformaties gaande zijn en daarbij vaak weerstand bovenkomt, gaan we ons in deze sessie verdiepen in wat weerstand echt betekent. Aan de hand van uw situatie leert u de minderheidsstemmen boven te halen en een draagvlak te creëren.

Partners

“Prima mogelijkheid om te netwerken met topmensen uit de bedrijfswereld, met kans op open discussie rond relevante thema’s.”
– Peter Michiels, CHRO Elia