Private Equity Summit 2024

Onze M&A Community stelt voor: de eerste editie van het Private Equity Summit, rond het thema ‘Buy & Build‘.
Op 11 december 2024 verwelkomen we professionals in private equity, venture capital en leden van de M&A Community bij Loyens & Loeff in Brussel.
Interesse in een deelname of wenst u meer informatie? Meld u hier aan of neem contact op met onze M&A Community Manager, Charlotte Declercq.

Agenda

Aangezien in bijna elke organisatie transformaties gaande zijn en daarbij vaak weerstand bovenkomt, gaan we ons in deze sessie verdiepen in wat weerstand echt betekent. Aan de hand van uw situatie leert u de minderheidsstemmen boven te halen en een draagvlak te creëren.

Partners

“Prima mogelijkheid om te netwerken met topmensen uit de bedrijfswereld, met kans op open discussie rond relevante thema’s.”
– Peter Michiels, CHRO Elia