Wilt u er graag bij zijn? Schrijf u hier in!
CFO Day is een initiatief van House of Executives. De conferentie is in 2024 aan zijn zesde editie toe en groeide in korte tijd uit tot een niet te missen inspiratiedag voor CFO’s en Financieel directeuren. Ontmoet peers uit andere bedrijven, laat u inspireren tijdens keynotes en ga met elkaar in gesprek tijdens Round Tables. De CFO Day staat garant voor thought leadership, verrassende visies en talrijke netwerkmogelijkheden.
Wilt u er graag bij zijn? Schrijf u hier in!
Deelname is kosteloos als u een persoonlijke uitnodiging hebt ontvangen en/of als u voldoet aan het bezoekersprofiel.
Deelname aan CFO Day België is voorbehouden aan CFO’s en Financieel directeuren van bedrijven vanaf 100 miljoen euro omzet.
Salesmanagers, accountmanagers, consultants of adviseurs die werkzaam zijn voor of namens een toeleverancier of intermediair gericht op de markt voor CFO’s voldoen niet aan het bezoekersprofiel. Behoort u tot een van deze functies? U kunt toegang verkrijgen door partner te worden van het event of een ticket te kopen. Neem voor meer informatie hier contact op met Daphné Debaenst.