Podcast: in gesprek met Pierre Stevens, CFO Milcobel

Interviews

Op CFO Day 2022 richtten we een mobiele studio in in het Kasteel van Brasschaat en nodigden we 4 CFO’s uit voor een gesprek, waarmee we meteen het thema ‘Culture of Curiosity’ in de praktijk brachten. In deze aflevering praten we met Pierre Stevens, CFO van Milcobel, over zijn nieuwsgierigheid als persoon, over de cultuur bij Milcobel, over de risico’s voor het bedrijf en hoe het daarmee omgaat.

 

Een rustige ruimte op de bovenverdieping van het Kasteel van Brasschaat werd dankzij Studio Helsinki omgetoverd tot podcaststudio. Hier ontving Community manager Daphné Debaenst in de loop van de namiddag 4 CFO’s om samen met haar en Iris Lopes, Managing Director bij SpendLab, in gesprek te gaan over het thema ‘Culture of Curiosity’.

In deze aflevering vertellen Pierre en Iris hoe ze naar nieuwsgierigheid kijken, zowel op individueel als op collectief niveau. Ook de cultuur bij Milcobel, hoe die geëvolueerd is en welke rol Pierre als CFO daarin speelt, komt aan bod. Pierre vertelt openhartig over de marktwerking, over de risico’s die het bedrijf detecteert en hoe het daarop anticipeert.

Beluister hier de podcast:

Nu is er meer een bottom-up cultuur, meer dialoog, samenwerken ... en dan zie je dat mensen openbloeien.

Deze podcast werd mee mogelijk gemaakt dankzij SpendLab.

Recente artikelen

Topics

Hoe neemt u mensen mee in uw verhaal? Hoe overtuigt u collega’s in het managementteam of brengt u een complexe boodschap op een heldere en gedragen manier? Tijdens het Executive Forum 2025 deelde Stefanie Van Moen, sprekerscoach en communicatietrainer, concrete handvatten voor impactvolle communicatie — met aandacht voor inhoud, verbinding en présence.

Interviews

Hoe evolueert leiderschap in de toekomst? Kijken we bij de selectie van leiders nog te veel naar functieprofielen en ervaring? Wat als we bewuster zouden kijken naar identiteit, zowel die van de organisatie als die van de leider, en die op elkaar afstemmen?

MELD U AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

  • Maandelijks
  • Laatste nieuwe content
  • Aankomende events
  • Uitschrijven altijd mogelijk

Agenda

Op donderdag 20 november organiseren we de derde editie van de CMO Table Talk, ditmaal rond het thema 'Experience is everything'. Een gezellige avond met een select gezelschap van CMO’s en marketingdirecteuren, waarbij we ervaringen delen en elkaar inspireren.

Partners

Buitengewoon inspirerend en verfrissend. Ideaal voor zelfreflectie en om nieuwe ideeën op te doen.