CHRO Day is in 2025 aan zijn zevende editie toe en is ondertussen een vaste waarde voor CHRO’s en HR-directeuren. Ontmoet peers uit andere bedrijven, laat u inspireren tijdens keynotes en ga met elkaar in gesprek tijdens rondetafels. De CHRO Day staat garant voor thought leadership, verrassende visies en talrijke netwerkmogelijkheden.
Dagthema: Listen, Look, Lead
Een eigenzinnige variatie op ‘Horen, zien en zwijgen’
Over de kracht van waarneming en goeie vragen stellen, de invloed van communicatie (verbaal en non-verbaal, bewust en onderbewust), actief luisteren naar werknemers en andere stakeholders.
Over actief kijken, visie en vertrouwen.
Over een reflectieve en lerende houding.
En dit alles natuurlijk gelinkt aan topics die voor HR relevant zijn (talent management, AI, wetgeving, …).
Onze eerste sprekers
- Thomas Hertog (Kosmoloog) – Een grensverleggend verhaal over de futuristische Einsteintelescoop en de toekomst van innovatie, met inzichten geïnspireerd door Stephen Hawking.
- Puck van Dijk (Praktisch filosoof) – Socrates op sneakers! Een interactieve, humorvolle sessie over het stellen van betere vragen en écht luisteren – waardevol in elke zakelijke én persoonlijke situatie.
- Thomas Winters (Expert Creatieve AI) – Leer de kunst van prompt engineering en ontdek hoe u AI strategisch inzet voor complexe vraagstukken.
- Dominik Messiaen (Illusionist & Hypnotiseur) – Hoe beïnvloedt u onbewust beslissingen? Ontdek krachtige technieken om sneller te overtuigen en meer impact te maken.
- Cathy Camertijn (Experte in stilte en labyrinten) – Cathy neemt u mee op een ontdekkingsreis naar de kracht van stilte en het gebruik van labyrinten als instrumenten voor effectief leiderschap.
Kom nog meer te weten via CHRODay.be.
Praktische info
- Locatie: Domein Kattebroek, Elegemstraat 160, 1700 Dilbeek
- Timing:
- 9u45: welkom
- 10u30: plenaire opening
- 12u: lunch
- 13u30: break-outsessies
- 17u15: plenaire afsluiting
- 18u: walking dinner
MELD U AAN
Deelname en bezoekersprofiel
Deelname aan CHRO Day is voorbehouden aan CHRO’s en HR-directeuren van bedrijven vanaf 100 miljoen euro omzet.
- Leden van House of Executives kunnen kosteloos deelnemen.
- Niet-leden die voldoen aan het bezoekersprofiel kunnen aanwezig zijn via een dagticket (€ 395).
- Sales- en accountprofielen, coaches en consultants voldoen niet aan het bezoekersprofiel. Behoort u tot een van deze functies? U kunt toegang verkrijgen door partner te worden van het event of een commercieel ticket te kopen. Neem voor meer informatie contact op.
Partners en sponsors
Met dank aan onze partners Acerta en HiBob en onze sponsors Bakker & Partners, HR Talents, ICF en Polestar.
Terugblik op CHRO Day 2024
HET VERSLAG DE FOTO’S